6 trybów prędkości

120 minut pracy baterii

ciche działanie

4 wymienne końcówki

kompaktowy

Jak używać XORTEC Mini?

Zaleca się wykonanie masażu bezpośrednio na ciało lub w cienkiej odzieży (np. legginsy). W zależności od partii ciała, którą chcesz masować, wybierz odpowiednią końcówkę, przymocuj ją do urządzenia i wybierz poziom intensywności wibracji. Masuj, przesuwając urządzenie po ciele przez 1 minutę na wybraną strefę. Przy pierwszych kilku zastosowaniach ustaw prędkość z małą intensywnością wibracji, a następnie stopniowo ją zwiększaj wraz z kolejnymi stosowaniami masażera.

Widełki

Przeznaczona do masowania grup mięśniowych, pomiędzy którymi znajdują się kości, bądź ścięgna. Zaprojektowana tak, aby chronić ścięgna i masować wyłącznie mięśnie. Służy do masażu mięśni długich i wąskich (np. prostownik grzbietu, czworoboczny grzbietu), a także do masażu w okolicach kręgów szyjnych, kręgosłupa, łydek, ścięgna Achillesa.

Płaska

Poprzez swój kształt zapewnia dobry kontakt z ciałem. Pozwala na dotarcie do najgłębiej położonych tkanek mięśniowych, posiadających zbitą i grubą strukturę (np. klatka piersiowa, mięsień czterogłowy uda).

Pocisk

Najbardziej precyzyjna końcówka. Wykonana jest z twardego materiału. Służy do intensywnego masażu miejsc spustowych oraz pomoże w masażu trudno dostępnych mięśni.

Okrągła

Uniwersalna końcówka do masażu całego ciała. Wykonana jest z odpornej na odkształcenia pianki. Przeznaczona do masażu wszystkich części ciała o umiarkowanym natężeniu.

Pistolet do masażu - Xortec Mini

W zestawie znajdziesz

  • pistolet do masażu XORTEC Mini,
  • kabel do ładowania,
  • 4 wymienne końcówki,
  • instrukcję obsługi.

Dodatkowe informacje

• Waga 0,55 kg

• Wymienna bateria litowo-jonowa

• 6 trybów prędkości

• Pojemność baterii 1800 mAh

• Moc 30W

1. Aby włączyć XORTEC Mini, naciśnij i przytrzymaj przez 2 sekundy środkowy przycisk na wyświetlaczu.

2. Po uruchomieniu naciskaj przyciski, aby przełączać się między zaprogramowanymi prędkościami i dostosować odpowiedni poziom.

3. Masażer powinien być używany tak, aby końcówka stykała się prostopadle ze skórą. Tylko końcówka urządzenia powinna mieć kontakt ze skórą lub miejscem, które jest masowane. Nie używaj urządzenia pod kątem, który powoduje kontakt ramienia urządzenia ze skórą.

4. Aby wyłączyć, naciśnij i przytrzymaj środkowy przycisk na wyświetlaczu.

 

Założenie końcówki

Dopasuj końcówkę do ramienia obrotowego i wciśnij, aby połączyć. Aby zdjąć, chwyć końcówkę, umieszczając palce po obu stronach plastikowego złącza i zdejmij końcówkę.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku.