Rack-mount ProtectNetRack-mount ProtectNetProducent: APC

APC Surge Protection Module for RS232, Replaceable, 1U, for use with PRM4 or PRM24 Rackmount Chassis to urządzenie zapewniające modułową ochronę linii danych przed udarami do zabezpieczania systemów sieciowych, telekomunikacyjnych i komputerowych. Istnieje możliwość zastosowania dowolnej kombinacji montowanych w szafach modułów firmy APC służących do ochrony przed udarami oraz ich szybkiej i wygodnej wymiany.

Większość uszkodzeń wywołanych udarami jest wynikiem wystąpienia udarów i impulsów przenoszonych za pośrednictwem niezabezpieczonych linii danych. Udary takie pochodzą z różnych źródeł; mogą one być wynikiem nagromadzenia się ładunków elektrostatycznych lub wyładowań atmosferycznych. Pozostawione bez ochrony linie danych narażają karty sieciowe, podzespoły audio-wideo, modemy i inne urządzenia sieciowe na szkodliwe elektryczne sygnały przejściowe. Tłumiki udarów z rodziny ProtectNet do montażu w szafach oferują modułowe podejście do ochrony szerokiej gamy linii danych, w tym linii telefonicznych i sieciowych, kabli koncentrycznych i wielu innych. Zainstalowanie kombinacji pojedynczych modułów ochrony przed udarami w obudowie o 4 lub 24 gniazdach i uziemienie ich pozwala uniknąć powodowanych przez udary kosztów zmniejszenia wydajności pracy.

Zalety:

 • Ochrona linii przesyłu danych
 • Wymiary
 • Wymienialne moduły ochrony przeciwprzepięciowej
 • Ochrona przeciwprzepięciowa
 • Skład zestawu: podręcznik użytkownika.

  Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Rack-mount ProtectNet możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec.

  Skąpiec

  Tagi: , ,
  Dodano: 2008-01-01 w kategorii Filtry przepięciowe