Światłowody – Patchcordy

4 włóknowy światłowodowy kabel ogólnego stosowania SM 9/125

Producent: Molex Premise Networks CFR-00482 – 4 włóknowy światłowodowy kabel ogólnego stosowania SM 9/125 wiatłowodowy, jednomodowy kabel ogólnego przeznaczenia dzięki zastosowanej konstrukcji posiada bardzo korzystne cechy użytkowe łącząc w sobie zalety kabli zewnętrznych i wewnętrznych. Jest to kabel o konstrukcji luźnej tuby, włókna światłowodowe są ułożone w centralnej tubie wypełnionej żelem chroniącej przed zmianami temperatury […]

Czytaj dalej 

światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, Duplex LC – Duplex LC, 3.0m

Producent: Molex Premise Networks Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, Duplex LC – Duplex LC, 3.0m możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Światłowód krosowy duplex MM 62.5/125 OM1 ST-ST, 2.0m

Producent: Molex Premise Networks Kabel o konstrukcji ścisłej tuby wzmocniony Kevlarem. Powłoka zewnętrzna ma status LSZH (nie podtrzymuje palenia, nie wydziela toksycznych związków). Trzy standardowe opcje długości (2 m, 3 m, 5 m). Wysokiej jakości złącza. Fabrycznie testowane w 100%. Nie wymagają narzędzi montażowych. PARAMETRY MECHANICZNE: Element: Waga [g]: FPC-22020-10 45 FPC-22030-10 70 FPC-22050-10 20 Materiał powłoki […]

Czytaj dalej 

4x – 4x Cable – 16 Meters (SDR only)

Producent: Qlogic Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz 4x – 4x Cable – 16 Meters (SDR only) możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Światłowód kros., duplex MM 50/125 OM2, Duplex LC – ST, 2.0m

Producent: Molex Premise Networks FPC-A2020-00 – Światłowód kros., duplex MM 50/125 OM2, Duplex LC – ST, 2.0mKabel o konstrukcji ścisłej tuby wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar). Powłoka zewnętrzna wykonana z tworzywa o statusie LSZH (nie podtrzymuje palenia, nie wydziela trujących związków). Cztery standardowe opcje długości (1m, 2m, 3m, 5m). Wysokiej jakości złącza Molex. Fabrycznie testowane w […]

Czytaj dalej 

światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, MT-RJ żeński – ST, 3.0m

Producent: Molex Premise Networks Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, MT-RJ żeński – ST, 3.0m możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

SFTP 4-pair PVC Cable, C7/Class F, 1Km Reel

Producent: Molex Premise Networks Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz SFTP 4-pair PVC Cable, C7/Class F, 1Km Reel możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

6 włóknowy wewnętrzny kabel światłowodowy SM 9/125 OS1,ścisł

Producent: Molex Premise Networks CFR-00499 – 6 włóknowy wewnętrzny kabel światłowodowy SM 9/125 OS1 Kabel o konstrukcji ścisłej tuby przeznaczony do stosowania wewnątrz budynku z możliwością zastosowania na zewnątrz w kanalizacji pierwotnej i wtórnej. Posiada status LSZH (Low Smoke Zero Halogen), dzięki czemu mo¿e byæ stosowany wewnątrz budynków bez ograniczeń. Działalność sklepu została zakończona w […]

Czytaj dalej 

światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, MT-RJ żeński – Duplex SC, 2.0m

Producent: Molex Premise Networks Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, MT-RJ żeński – Duplex SC, 2.0m możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Country Power Kit (dual 2.5m cords): Japan JIS 8303 PSE

Producent: Qlogic Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Country Power Kit (dual 2.5m cords): Japan JIS 8303 PSE możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej