Konwertery

GBIC 1000BaseSX MM max. 550m

Producent: D-Link DGS-707 to Transceiver 1000BaseSX GBIC Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy SX 1000 Mb/s (SC-Duplex). Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit przy maksymalnej długości światłowodu 550m. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) oraz zwiększa wytrzymałość urządzenia.Transciever może być podłączany podczas pracy (hot plug) i obsługuje kontrolę przepływu IEEE 802.3x. Charakterystyka: […]

Czytaj dalej 

Mediakonwerter FX RJ45-SC SM 15km

Producent: D-Link D-Link oferuje szereg konwerterów Fast Ethernet, za pomocą których można do siebie dopasowywać różne rodzaje okablowania w sieci, tworząc z nich jednolitą sieć. Transcievery z serii DMC-515SC służą do konwersji sygnału 10/100Mbps przesyłanego siecią 100BASE-TX do sieci światłowodowej 100BASE-FX. Największa dopuszczalna długość światłowodu wynosi 15 km.Konwertery te posiadają po jednym porcie światłowodowym i […]

Czytaj dalej 

Mini GBIC 1000BaseLX, max. 10km

Producent: D-Link 1-portowy modul swiatlowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10 km) DEM-310GT to wysokiej jakości konwerter 1350nm jedno/wielomodowy SFP (mini-GBIC). Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy LX 1000 Mb/s (LC-Duplex).Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) oraz zwiększa wytrzymałość urządzenia.Transciever może być podłączany podczas pracy (hot plug) i obsługuje […]

Czytaj dalej 

Mediakonwerter FX RJ45-SC SM 60km

Producent: D-Link D-Link oferuje szereg konwerterów Fast Ethernet, za pomocą których można do siebie dopasowywać różne rodzaje okablowania w sieci, tworząc z nich jednolitą sieć. Transcievery z serii DMC-560SC służą do konwersji sygnału 10/100Mbps przesyłanego siecią 100BASE-TX do sieci światłowodowej 100BASE-FX. Największa dopuszczalna długość światłowodu wynosi 2 km.Konwertery te posiadają po jednym porcie światłowodowym i […]

Czytaj dalej 

Mini GBIC 1000BaseLX Single Mode 50km

Producent: D-Link DEM-314GT – Jednomodowy transceiver światłowodowy SFP Mini GBIC 1000BaseLH Single Mode 50. Transmisja danych 1000BaseLH Prędkość transmisji 1.25G bps Interfejs wyjściowy LC Zasięg przy kablu światłowodowym jednomodowym 50 km Napięcie zasilania modułu 3.3 V Standard transcivera SFP Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Mini GBIC 1000BaseLX Single Mode 50km możesz sprawdzić dostępność […]

Czytaj dalej 

Mediakonwerter FX RJ45-SC SM 30km

Producent: D-Link D-Link oferuje szereg konwerterów Fast Ethernet, za pomocą których można do siebie dopasowywać różne rodzaje okablowania w sieci, tworząc z nich jednolitą sieć. Transcievery z serii DM-530SC służą do konwersji sygnału 10/100Mbps przesyłanego siecią 100BASE-TX do sieci światłowodowej 100BASE-FX. Największa dopuszczalna długość światłowodu wynosi 30km.Konwertery te posiadają po jednym porcie światłowodowym i RJ-45. […]

Czytaj dalej 

Mini GBIC 1000BaseLX Single Mode 80km

Producent: D-Link DEM-315GT – Mini-GBIC (SFP) 1000Base-ZX, 80kmKonwerter przeznaczony do pracy ze światłowodem jednomodowym z długością fali 1550nm. Przy wsparciu trybu pracy full-duplex oraz prędkości Gigabit istnieje możliwość zrealizowania połączenia o zasięgu do 80km w oparciu o światłowód jednomodowy (9?m). Typ światłowodu jednomodowy (SM) Napięcie zasilające transceiver 3,3 V Standardy transmisji portu wyjściowego 1000Base-ZX Średnica światłowodu […]

Czytaj dalej 

Mediakonwerter FX SC MM-SC SM 15km

Producent: D-Link D-Link oferuje szereg konwerterów Fast Ethernet, za pomocą których można do siebie dopasowywać różne rodzaje okablowania w sieci, tworząc z nich jednolitą sieć. Transcievery z serii DMC-615SC służą do konwersji sygnału 10/100Mbps przesyłanego siecią 100BASE-FX w trybie jednokanałowym do sieci światłowodowej 100BASE-FX w trybie wielokanałowym. Największa dopuszczalna długość światłowodu wynosi 15 km.Konwertery te […]

Czytaj dalej 

Mini GBIC 1000BaseSX, max. 550m

Producent: D-Link DEM-311GT to wysokiej jakości konwerter 850nm jedno/wielomodowy SFP (mini-GBIC). 1-portowy modul swiatlowodowy Mini-GBIC 1000Base-LX (10 km) Konwerter posiada jeden wbudowany port światłowodowy SX 1000 Mb/s (SC-Duplex). Obsługuje standardy: full duplex oraz gigabit. Zastosowana metalowa obudowa eliminuje możliwość powstawania zakłóceń elektromagnetycznych (EMI) oraz zwiększa wytrzymałość urządzenia. Transciever może być podłączany podczas pracy (hot plug) […]

Czytaj dalej 

Mediakonwerter GB RJ45-SC MM 550m

Producent: D-Link D-Link oferuje szereg konwerterów Gigabit Ethernet, za pomocą których można do siebie dopasowywać różne rodzaje okablowania w sieci, tworząc z nich jednolitą sieć. Transcievery z serii DMC-700SC służą do konwersji sygnału 1000Base-T (RJ-45) na sygnał światłowodowy 1000Base-SX (SC-Duplex) w trybie wielomodowym. Charakterystyka: Konwersja z 1000Base-T (RJ-45) na 1000Base-SX (SC-Duplex) Multimode (i odwrotnie) Odległość […]

Czytaj dalej