Konwertery wolnostojące

Konwerter Multimode / Single mode

Producent: Microsens Konwerter Multimode /Single mode umożliwia transparentne połączenie sieci realizowanych światłowodem wielomodowym z sieciami jednomodowymi. Jest to szczególnie korzystne przy łączeniu jednomodowych sieci dalekiego zasięgu ze standardowymi sieciami wielomodowymi, pozwalając użyć istniejących jednomodowych sieci telekomunikacyjnych jako rozszerzenia sieci lokalnych. Dzięki transparencji transmisyjnej, konwerter można stosować do wszystkich standardowych protokołów. W zależności od potrzebnej przepustowości sieci […]

Czytaj dalej 

Konwerter mediów 100Base-FX/100Base-TX

Producent: Microsens Dzięki bezpośredniemu połączeniu możliwe jest przedłużenie segmentu Twisted Pair poza granicę 100 m. Konwerter umożliwia pracę zarówno w trybie Half- jak i Full-Duplex. Praca w trybie Full-Duplex pozwala na pokonanie odległości do 2 km. Przerwanie połączenia segmentu światłowodowego powoduje wyłączenie sygnału Link po stronie Twisted Pair. Załączone urządzenie może zatem rozpoznać przerwanie połączenia. Stan konwertera jest […]

Czytaj dalej 

Ethernet Transceiver AUI/10Base-FL

Producent: Microsens Transceiver MICROSENSu umożliwia światłowodowe połączenia sieci Ethernet aż do stacji roboczych. Urządzenie jest w pełni kompatybilne ze standardem 10Base-FL (IEEE 802.3). Przez swoją zwartą budowę może być bezpośrednio przyłączony do złącza AUI karty Ethernet. Okablowanie wykonywane jest światłowodami wielomodowymi z gniazdami ST lub SC, przy czym długość światłowodu może maksymalnie wynosić 2 km. Dalsza wersja […]

Czytaj dalej 

Konwerter Multimode / Single mode Gigabit

Producent: Microsens Konwerter Multimode /Single mode umożliwia transparentne połączenie sieci realizowanych światłowodem wielomodowym z sieciami jednomodowymi. Jest to szczególnie korzystne przy łączeniu jednomodowych sieci dalekiego zasięgu ze standardowymi sieciami wielomodowymi, pozwalając użyć istniejących jednomodowych sieci telekomunikacyjnych jako rozszerzenia sieci lokalnych. Maksymalna przepustowość urządzenia: 1,25 Gbit/s. Dzięki transparencji transmisyjnej, konwerter można stosować do wszystkich standardowych protokołów. W […]

Czytaj dalej 

Konwerter Multimode / Single mode

Producent: Microsens Konwerter Multimode /Single mode umożliwia transparentne połączenie sieci realizowanych światłowodem wielomodowym z sieciami jednomodowymi. Jest to szczególnie korzystne przy łączeniu jednomodowych sieci dalekiego zasięgu ze standardowymi sieciami wielomodowymi, pozwalając użyć istniejących jednomodowych sieci telekomunikacyjnych jako rozszerzenia sieci lokalnych. Dzięki transparencji transmisyjnej, konwerter można stosować do wszystkich standardowych protokołów. W zależności od potrzebnej przepustowości sieci […]

Czytaj dalej 

Konwerter mediów 100Base-FX/100Base-TX

Producent: Microsens Dzięki bezpośredniemu połączeniu możliwe jest przedłużenie segmentu Twisted Pair poza granicę 100 m. Konwerter umożliwia pracę zarówno w trybie Half- jak i Full-Duplex. Praca w trybie Full-Duplex pozwala na pokonanie odległości do 2 km. Przerwanie połączenia segmentu światłowodowego powoduje wyłączenie sygnału Link po stronie Twisted Pair. Załączone urządzenie może zatem rozpoznać przerwanie połączenia. Stan konwertera jest […]

Czytaj dalej 

Konwerter mediów 100Base-FX/100Base-TX

Producent: Microsens Dzięki bezpośredniemu połączeniu możliwe jest przedłużenie segmentu Twisted Pair poza granicę 100 m. Konwerter umożliwia pracę zarówno w trybie Half- jak i Full-Duplex. Praca w trybie Full-Duplex pozwala na pokonanie odległości do 2 km. Przerwanie połączenia segmentu światłowodowego powoduje wyłączenie sygnału Link po stronie Twisted Pair. Załączone urządzenie może zatem rozpoznać przerwanie połączenia. Stan konwertera jest […]

Czytaj dalej 

Konwerter mediów 10Base-FL /10Base-T

Producent: Microsens Konwerter mediów 10Base-FL/10Base-T firmy MICROSENS umożliwia bezpośrednie połączenie okablowania wykonanego kablem Twisted Pair (skrętka) z okablowaniem światłowodowym w segmencie sieci Ethernet. Dzięki użyciu Konwertera możliwe jest przedłużenie segmentu Twisted Pair (skrętka) poza granicę 100 m. Połączenie różnych mediów transmisji za pomocą konwerterów mediów daje tę zaletę, że nie ma dodatkowych ograniczeń w odniesieniu do maksymalnej ilości […]

Czytaj dalej 

Fast Ethernet Mini Bridge

Producent: Microsens kompaktowa obudowa segmentacja i dopasowanie prędkości transmisji automatyczna lub ręczna konfiguracja portu 10/100Base-TX tryb pracy half-/full duplex konfigurowalny ręcznie funkcja Link Through wersje wielomodowe max. 2 km, złącza ST/SC, opcjonalnie LC, VF-45, MTRJ wersje jednomodowe do 125 km, opcjonalnie przez światłowód simplex (WDM) zasilanie poprzez kabel USB lub zasilacz zewnętrzny Mini bridge MICROSENS umożliwia […]

Czytaj dalej 

Konwerter mediów 100Base-FX/100Base-TX

Producent: Microsens Dzięki bezpośredniemu połączeniu możliwe jest przedłużenie segmentu Twisted Pair poza granicę 100 m. Konwerter umożliwia pracę zarówno w trybie Half- jak i Full-Duplex. Praca w trybie Full-Duplex pozwala na pokonanie odległości do 2 km. Przerwanie połączenia segmentu światłowodowego powoduje wyłączenie sygnału Link po stronie Twisted Pair. Załączone urządzenie może zatem rozpoznać przerwanie połączenia. Stan konwertera jest […]

Czytaj dalej