Konwertery modularne 1Gb/s

GBIC 1310 nm, SM Transceiver, 10km..30km, 5V

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz GBIC 1310 nm, SM Transceiver, 10km..30km, 5V możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Moduł SFP 1000Base-LX do DLink 10km

Producent: Optokon Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Moduł SFP 1000Base-LX do DLink 10km możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

GBIC 1550 nm, SM Transceiver, 80km, 5V

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz GBIC 1550 nm, SM Transceiver, 80km, 5V możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Moduł SFP 1000Base-LX

Producent: Optokon Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Moduł SFP 1000Base-LX możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

GBIC 850 nm, VCSEL MM Transceiver, 5V

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz GBIC 850 nm, VCSEL MM Transceiver, 5V możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

GBIC 1550 nm, SM Transceiver, 120km, 5V

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz GBIC 1550 nm, SM Transceiver, 120km, 5V możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Gigabit Ethernet 1000Base-TX/LX SC

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Gigabit Ethernet 1000Base-TX/LX SC możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Local Int. (SFP), 850nm multimode, LC connector, max. 1,25 G

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Local Int. (SFP), 850nm multimode, LC connector, max. 1,25 G możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

SFP 1310nm SM, LC 10 km, 1,25 Gb/s

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz SFP 1310nm SM, LC 10 km, 1,25 Gb/s możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

GBIC 1310 nm, SM Transceiver, 10km, 5V

Producent: Microsens Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz GBIC 1310 nm, SM Transceiver, 10km, 5V możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej