Sklep

światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, MT-RJ żeński – Duplex SC, 2.0m

Producent: Molex Premise Networks Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz światłowód kros., duplex MM 50/125 OM3, MT-RJ żeński – Duplex SC, 2.0m możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Megaplex 2xxx – modularne multipleksery dostępowe

Producent: Rad Data Communications Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Megaplex 2xxx – modularne multipleksery dostępowe możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Notebook FSC EMv5535 CM530 (1.73)/15.4″/1024/120/VistaHB

Producent: Fujitsu-Siemens ESPRIMO Mobile – najnowsze notebooki Fujitsu Siemens przeznaczone dla biznesu Seria nowych notebooków ESPRIMO Mobile obejmuje szeroki zakres konfiguracji, począwszy od modeli podstawowych, przeznaczonych do wykonywania najprostszych zadań biurowych, a skończywszy na niezwykle wydajnych laptopach, które mogą służyć jako przenośne centrum rozrywki dla mobilnych graczy.Ten ESPRIMO Mobile v5535 wyposażony jest w procesor Intel […]

Czytaj dalej 

Quantum DX3000/DX5000/DXi5500 Optyon Adapter Includes one Op

Producent: Quantum Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Quantum DX3000/DX5000/DXi5500 Optyon Adapter Includes one Op możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

AudioCodes Bramka VoIP analogowa MP118 (4xFXS, 4xFXO)

Producent: AudioCodes Urządzenie MediaPack 118FXS/FXO to analogowa bramka VoIP, wyposażona w 4 interfejsy FXS i 4 interfejsy FXO. Umożliwia podłączenie do 4 analogowych abonenckich urządzeń telekomunikacyjnych oraz 4 linii analogowych (operatorskich lub PBX) do sieci IP i wykorzystanie tej sieci do transmisji głosu. Charakterystyka bramek analogowych MediaPack 118FXS/FXO: obsługa do 4 portów analogowych typu FXS […]

Czytaj dalej 

Novell BorderManager 3.9 1-User License + 1-Year Priority Maintenance

Producent: Novell Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Novell BorderManager 3.9 1-User License + 1-Year Priority Maintenance możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

MX S780 DC PWR SUPP APW

Producent: Avaya Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz MX S780 DC PWR SUPP APW możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

światłowód kros., duplex SM 9/125 OS1, MT-RJ żeński – ST, 2.0m

Producent: Molex Premise Networks Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz światłowód kros., duplex SM 9/125 OS1, MT-RJ żeński – ST, 2.0m możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Megaplex 2xxx – modularne multipleksery dostępowe

Producent: Rad Data Communications Działalność sklepu została zakończona w 2008 roku. Jeśli szukasz Megaplex 2xxx – modularne multipleksery dostępowe możesz sprawdzić dostępność tego produktu np. w porównywarce cen Skąpiec. Skąpiec

Czytaj dalej 

Ntbk FSC APv3515 CDT2450 (2GHz) / 15.4″ / 1024 / 120 / VistaHP

Producent: Fujitsu-Siemens Amilo Pro v3515 – profesjonalny notebook w atrakcyjnej cenie Wewnątrz tego Amilo Pro v3515 znajdziemy procesor IntelCore Duo T2450 taktowany z częstotliwością 2 GHz. Do tego oczywiście nagrywarka DVD Double Layer, sieć LAN i WLAN, Express Card, wbudowany modem V92 i 4 wejścia USB. Notebooki o wadze 2,8 kg wyposażone są w panoramiczną […]

Czytaj dalej